Skip to main content

JYSK Brøndby

Lukket – åbner i dag kl. 10:00

  • Adresse: Nygårds Plads 23C, 2605 Brøndby
  • Telefonnummer: 70 80 81 90
JYSK Brøndby Åbningstider
Mandag10:00 – 18:00
Tirsdag10:00 – 18:00
Onsdag10:00 – 18:00
Torsdag10:00 – 18:00
Fredag10:00 – 19:00
Lørdag10:00 – 16:00
Søndag10:00 – 16:00

Bemærk: åbningstiderne kan afvige på helligdage.

JYSK Brøndby ligger på Nygårds Plads 23C og er et godt sted at kigge forbi, når hjemmet skal have nyt inventar. Butikken har blandt andet senge, madrasser, dyner, puder, møbler, opbevaring, gardiner og boligtilbehør samt havemøbler og udstyr til udelivet i sæsonen.

På denne side kan du finde aktuelle åbningstider for JYSK Brøndby samt adresse og kontaktoplysninger. Kortet giver samtidig et hurtigt overblik over butikkens placering på Nygårds Plads, så du lettere kan planlægge dit besøg.

Har du handlet hos JYSK Brøndby, kan du skrive en anmeldelse og dele dine erfaringer. Du kan samtidig læse andre kunders vurderinger af blandt andet vareudvalg, rådgivning, betjening og den samlede oplevelse i butikken.

JYSK Brøndby Anmeldelser

Der er endnu ingen anmeldelser. Vær den første til at skrive en.

Skriv en anmeldelse

Din bedømmelse

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Ofte stillede spørgsmål

Hvor ligger JYSK Brøndby?

JYSK Brøndby ligger på Nygårds Plads 23C, 2605 Brøndby.

Hvad er åbningstiderne hos JYSK Brøndby?

JYSK Brøndby har åbent: Mandag–torsdag: 10:00–18:00. Fredag: 10:00–19:00. Lørdag–søndag: 10:00–16:00.

Hvordan kontakter jeg JYSK Brøndby?

Du kan kontakte JYSK Brøndby på telefon 70 80 81 90.

BrøndbyJournalen

Om BrøndbyJournalen

BrøndbyJournalen er et lokalt nyhedsmedie med fokus på Brøndby og omegn. Find artikler om kultur, sport, Alarm 112, erhverv og meget mere. En del af newsm8.

Copyright © 2026 BrøndbyJournalen. Alle rettigheder opretholdes.